HAKKIMIZDA

Türkiye inşaat ve sanayi sektörlerinde 40 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren KLT YAPI, konut ve sanayi yapılarında imalatlar gerçekleştirmiştir. Mülkiyeti kendisine ait arsalar üzerinde öz kaynakları ile projeler hayata geçiren KLT YAPI, ürettiği yapılarda yüksek kalite, yenilikçi tasarım, ileri teknoloji ve ayrıcalık odaklı yaşam alanları oluşturmaktadır.

KLT YAPI; deneyim, birikim, doğruluk, adalet ve güvenden oluşan iş anlayışını firmanın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı ALİ VEYSEL KOLAT öncülüğünde tüm birimlerine aktararak kurumsal gücünü insan odaklı çalışma prensibi ile birleştirmiştir ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına var gücüyle çalışma hayatına devam etmektedir. KLT YAPI inşaatın yanı sıra, gayrimenkul geliştirme, sanayi, reklam-pazarlama alanlarındaki faaliyetlerini KOLAT GRUP çatısı altında toplamıştır.
hakkımızdaMisyon

Misyonumuz, güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu, yeşilin ve doğanın korunduğu yaşam alanları inşa etmek ve bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin en üst seviyede memnuniyetini sağlamaktır.


E-POSTA BÜLTENİ Kampanyalardan haberdar olmak için üye olunuz
Copyright © 2015 KLT YAPI tüm hakları saklıdır
facebooktwitterinstagram

Design by AuraMedia